Efekty wizualne

Zdjęcia

Zdjęcia są ważnym elementem wizualnym dla uchwycenia wyglądu Twojej firmy. Od prezentacji produktów po wyróżnienie obiektów - zdjęcia są ważną częścią mającą wpływ na ożywienie strony. Zachęcamy do dodania prawdziwych zdjęć Twojej firmy i przedstawienia jej autentycznego wizerunku.

Zdjęcia amatorskie

Zdjęcia profesjonalne

Galerie

Galerie pozwalają wyświetlać wiele obrazów jednocześnie w sposób dynamiczny i interaktywny. Możesz wybrać, ile zdjęć chcesz wyświetlić i sposób, w jaki wizualnie przedstawić odwiedzającym Twoją firmę. Nasza platforma umożliwia także prezentowanie galerii:

  • Na poziomie wiersza: zamień cały wiersz w galerię
  • Z łączami: dodaj łącza do każdego obrazu, aby uzyskać więcej informacji na temat określonego produktu lub usługi, takich jak produkty, portfolio lub udogodnienia

 

Mapy

Pomóż swoim klientom zlokalizować Twoją firmę, dodając mapę do Twojej strony, aby dokładnie pokazać położenie. Twoja lokalizacja zostanie wyświetlona na wybranej mapie i można ją powiększyć, aby skupić się na dokładnej lokalizacji lub pokazać Twoją lokalizację w szerszej okolicy.

 

 

Wiele filii? Żaden problem - możemy z łatwością dodać więcej niż jedną lokalizację.

Wideo

Dodanie wideo na stronę może być dynamicznym sposobem na opowiedzenie historii firmy. Wpływa też na stworzenie społeczności bardziej interaktywnych i angażujących się użytkowników. Dzięki naszej platformie możesz dodawać filmy wideo jako:

  • Samodzielny element na stronie, na przykład: O nas
  • Tło na stronie, na przykład: Twoja strona główna. Zobacz przykład na stronie "Efekty".