ZAWARTOŚĆ

Wezwania do działania

Wezwania do działania są dobrym sposobem na nakłonienie użytkowników strony internetowej do zaangażowania się w działalność firmy. Niezależnie od tego, czy chcesz zachęcać odwiedzających do dzwonienia, kontaktowania się za pośrednictwem poczty e-mail, odwiedzania sklepu lub kupowania produktów, zapewniamy, że wezwania do działania na Twojej stronie pomogą zwiększyć liczbę konwersji.

 

Godziny otwarcia

Wyświetlaj godziny otwarcia odwiedzającym Twoją witrynę, aby wiedzieli, kiedy mogą skontaktować się z Twoją firmą lub odwiedzić ją w fizycznej lokalizacji:

 • Wyświetlaj standardowe godziny otwarcia
 • Wyświetlaj specjalne godziny otwarcia; na przykład w sezonie wakacyjnym
 • Wyświetlaj „Teraz otwarte”, aby natychmiast przyciągnąć odwiedzających, na przykład użytkowników mobilnych przeglądających Twoją stronę w okolicy

Listy

Listy są świetnym sposobem na uporządkowanie treści w Twojej witrynie i mogą być przydatne do umieszczania produktów usług, ofert, funkcji i innych elementów na Twojej stronie. Nasza platforma umożliwia:

 • Dodawanie regularnej listy do Twojej strony
 • Dodawanie ikon, jako wizualnej wskazówki, aby ulepszyć listę
 • Dodawanie łącz do elementów na liście, na przykład: link do innej strony lub pobierania dokumentu
 • Dodawanie listy rozsuwanej, aby dynamicznie i atrakcyjnie wizualnie prezentować treści zawierające dużo tekstu, na przykład: często zadawane pytania (FAQ)

Opinie

Opinie są doskonałym dodatkiem do każdej strony internetowej i mogą pomóc:

 • Zdobyć zaufanie i wiarygodność online
 • Zaprezentować istniejącą bazę zadowolonych klientów
 • Ostatecznie pomóc zwiększyć konwersję na Twojej stronie!

 

Użytkownik może dodawać opinie dla konkretnych produktów lub usług, bądź ogólne opinie o Twojej firmie.

Oferty

Zaprezentuj oferty specjalne, które chcesz wyróżnić i wskazać odwiedzającym witrynę. Jest to szczególnie przydatne, jeśli regularnie wprowadzasz oferty specjalne i daje Ci specjalną przestrzeń do ich prezentacji, na przykład:

 • Restauracje: comiesięczne menu
 • Fryzjerzy: cotygodniowa promocja zabiegu
 • Sprzedaż detaliczna: oferta dotycząca określonej kategorii produktów

 

Cennik

Przedstaw swoje produkty i usługi, ich opis i cenę. Jest to przydatne dla odwiedzających, aby ocenić, czy oferta Twojej firmy mieści się w ich budżecie. Przykłady wykorzystania:

 • Produkty: pokaż ceny różnych produktów
 • Restauracja: pokaż swoje menu i ceny

 

Cyfrowa wizytówka

Stwórz cyfrową wizytówkę dla członków zespołu, aby klienci mogli łatwo skontaktować się z nimi w sprawie przyszłych spotkań. Twoi klienci mogą łatwo pobrać dane swojego ulubionego członka zespołu do bezpiecznego przechowywania lub udostępnić takie dane rodzinie i znajomym.

Zarządzanie zawartością

Zarządzanie zawartością jest ważną częścią utrzymywania struktury i organizacji strony. Dzięki naszej platformie możesz łatwo zarządzać wszystkimi przesyłanymi materiałami (obrazami, dokumentami i innymi), a także ponownie wykorzystywać podstawowe informacje biznesowe na całej stronie internetowej.

Menedżer plików

Menedżer plików to biblioteka multimediów w witrynie - po przesłaniu zdjęcia lub dokumentu PDF w dowolne miejsce w witrynie jest ono automatycznie zapisywane w menedżerze plików w celu nieograniczonego wykorzystania w przyszłości. Możesz łatwo wyszukiwać, sortować i przeglądać swoje pliki w dowolnym momencie.

Spójna treść

Nasza platforma ma potężną i oszczędzającą czas funkcję o nazwie Global Data, która pozwala na ponowne wykorzystanie typowych i ważnych informacji biznesowych w całej witrynie. Działa jak skrót, oszczędzając czas podczas dodawania i edytowania treści strony, na przykład: jeśli zaktualizujesz godziny otwarcia w danych globalnych, zostanie to automatycznie zaktualizowane w całej witrynie.