Układ

Elastyczny układ

Strony internetowe zbudowane na naszej platformie są zgodne z układem, który obejmuje wiersze, kolumny i moduły, które można łączyć na nieskończoną liczbę sposobów, aby dostosować projekt do pożądanego przez Ciebie wyglądu strony.

 

Wiersze

Wiersze to poziome kontenery o szerokości obszaru zawartości strony lub całego obszaru ekranu. Rzędy mogą być stylizowane indywidualnie, dzięki czemu każdy wygląda jak indywidualnie zaprojektowany.

 

Kolumny

Kolumny są pionowymi kontenerami zagnieżdżonymi w rzędach. Szerokość każdej pojedynczej kolumny można łatwo regulować.

 

Moduły

Moduły to kontenery dla różnych typów zawartości na Twojej stronie (tekst, przyciski, mapy, formularze i inne). Nasza platforma zawiera wszystkie moduły potrzebne do stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla Twojej firmy.

W pełni responsywna strona internetowa

Wszystkie strony internetowe zbudowane na naszej platformie są w pełni responsywne. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy użytkownicy wyświetlają Twoją strońę na smartfonie, tablecie czy komputerze stacjonarnym - Twoja witryna będzie wyglądać fantastycznie i będzie łatwa w użyciu.

Opcje stylizacji strony

Możesz łatwo zmienić wygląd swoich stron za pomocą kilku kliknięć. Nasza platforma zapewnia, że Twoje czcionki i kolory są zawsze spójne w całej witrynie, co gwarantuje profesjonalny wygląd. Zaktualizuj motyw swojej strony w dowolnym momencie bez wpływu na treść.

Motywy

 

Mamy szeroki wybór predefiniowanych motywów, z których możesz wybierać podczas budowania swojej strony. Nasze motywy są pięknie zaprojektowane i wstępnie zoptymalizowane do wyświetlania na wszystkich urządzeniach. Chcesz zobaczyć więcej? Zobacz wszystkie motywy i wybierz swój.

Kolory

 

Kolor ma wpływ na ogólną atrakcyjność strony i reprezentuje tożsamość marki. Nasza platforma zapewnia, że kolory są konsekwentnie używane na całej stronie w celu uzyskania profesjonalnego wyglądu, a nasi projektanci stron internetowych mogą w razie potrzeby łatwo zmienić kolory.

Fonty

 

Również fonty pomagają zobrazować tożsamość marki na Twojej stronie internetowej. Nasza platforma ułatwia konsekwentne używanie różnych fontów na stronie.